BALÍČEK ZÁRUK BLACK POINT

 

Firma Black Point má viac ako 20-ročné skúsenosti s výrobou atramentových kaziet, tonerových kaziet a ďalších výrobkov pre kancelárske a domáce použitie.

Celý proces výroby je starostlivo sledovaný v súlade s ISO9001:2004, ISO14001:2004 a PN18001:2004. Všetky výrobky sú pravidelne kontrolované podľa noriem ISO19752:2004 a ISO24711:2006.

Atramentové a tonerové kazety sú naplnené farbiacou látkou skutočne "doplna". Výdatnosť a spoľahlivosť výrobkov Black Point potvrdzujú testy nemeckého nezávislého laboratória Innovationstechnik GmbH, ako aj nezávislé externé testy laboratória TU vo Wroclawi.

 

  Používanie výrobkov Black Point nenarušuje právne záruky výrobcov tlačiarní.

 

Výrobky Black Point patria medzi najkvalitnejšie a najvýkonnejšie výrobky na trhu. Aj preto Vám môžme ponúknuť Balíček záruk:

 

  • ZÁRUKA SPOĽAHLIVOSTI

Zaručujeme Vám opravu alebo výmenu Vašej tlačiarne na naše náklady, ak priamou príčinou poškodenia bolo použitie výrobku značky Black Point.


  • ZÁRUKA SPOKOJNOSTI

Ak po odskúšaní výrobku značky Black Point nie ste spokojní, oznámte nám to a vymeňte ho u nás za nový, bez zbytočných formalít a prieťahov.

Jediné obmedzenia:
1. výrobok musí byť originálnym výrobkom Black Point
2. výrobok nesmie byť úplne spotrebovaný
3. výrobok nesmie byť mechanicky poškodený a nesmie mať  stopy po zásahoch užívateľa


  • DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA

Záruka na výrobky značky Black Point je doživotná, preto na našich výrobkoch nenájdete žiadnu dobu spotreby.
 
Zaručujeme Vám spoľahlivé fungovanie výrobkov po celú dobu prevádzky, t.j. až do chvíle úplného spotrebovania farbiacej náplne (atramentu, tonera a pod.).Úvodná stránkaÚvodná stránka

Môj účet

E-mailová adresa

Heslo


Zabudli ste heslo?

Košík  

(prázdny)
TatraPay

Akciové produkty

Všetky akciové